Byznysmen bez stresu

Vyčistit zuby, uvázat kravatu a vyrazit s koloběžkou do práce. Zní to jako z hudebního videoklipu? Ne, toto je skutečný gentleman 21. století. Muž, který se nonšalantně vyhýbá stresu. Byznysmen myslící „out of the box“, co si nekupuje předplatné pro jízdu v mainstreamu. Nespěchá, ale vše stíhá.

Jedu si svoje!
Byznysmen bez stresu

Sportovec s odhodláním

Muži rádi překonávají hranice. Mají radost, když se donutí k překročení svého maxima. Existuje snad větší slast než vzít terénní koloběžku a vyrazit zdolávat nejhůře sjízdný terén v lese? Možná už jen vyprávět o svých neohrožených dobrodružstvích obdivovatelům u sklenice dobře vychlazeného piva.

Jedu si svoje!
Sportovec s odhodláním

Dobrý společník

Nasednout na koloběžku a vyrazit večer do města za zábavou je ten správný oddych, který si muž po dlouhém dni chce dopřát. Skladná koloběžka nepřekáží a bude vždy poslušně čekat v rohu, dokud nebude čas jít domů. Anebo pokračovat někam dál.

Jedu si svoje!
Dobrý společník

Objev více koloběžek

Stále hledáš koloběžku přesně podle svého gusta? V tom případě se podívej do našeho e-shopu. Na výběr máme z více než tří desítek unikátních modelů. Záleží jen na tobě, s jakou koloběžkou se vydáš na svoji vlastní cestu.

Jedu si svoje!